otevřené dveře

Den otevřených dveří 2017

Stejně jako minulý rok budou všechny katedry přítomné v budově České mládeže 8, kde bude probíhat celý program. Budova Hoření 13 však uzavřená nebude a v prostorách Vás rovněž uvítají studentky u info stánku a zástupci jednotlivých kateder, které tam sídlí. Hlavní program tam však probíhat nebude.

09:00 – 11:00 – Program na jednotlivých katedrách
11:00 – 11:40 – Prezentace naší fakulty (hlavní program) – prezentaci povedou 2 naši studenti
11:40 – 12:00 – Informace o přihláškách (hlavní program) – Ze studijního oddělení vám navíc přijdou připomenout nejdůležitější termíny přihlášek, abyste na nic nezapomněli.
12:00 – 12:30 – Ukázková přednáška doc. Jiřího Škody na téma Paměť a její tajná zákoutí (hlavní program) – To by se mohlo před maturitou hodit...
12:30 – 14:00 – Prohlídka naším novým kampusem, knihovnou a rektorátem

Každá naše katedra má pro návštěvníky připravený svůj dopolední program na České mládeži 8. Například na Katedře výtvarné kultury se můžete těšit na prezentaci výtvarné činnosti studentů (CS 021 - malba+kresba, CS 022 - výtvarné činnosti), Katedra tělesné výchovy a sportu Vás provede multifunkční sportovní halou a na Katedře anglistiky Vás přivítají rodilí mluvčí i se studenty. Ostatní katedry se rovněž představí formou prezentace či osobní konzultace. Kde přesně najdete jednotlivé zástupce a jejich aktivity se dozvíte u info stánku.

Místo konání

Hlavní program

Aula Dr. Jaroslava Kubisty
České mládeže 8, Ústí nad Labem

Další program

Hoření 13, Ústí nad Labem (katedry pedagogiky, psychologie, výchov uměním a preprimárního a primárního vzdělávání)
Pasteurova, Ústí nad Labem (prohlídka kampusu, knihovny aj.)


Vyberte si ze široké nabídky oborů

A kudy k nám?

Z centra Ústí nad Labem k nám jedou trolejbusy 52 a 59 a autobus 11. Doporučujeme vystoupit na zastávce Bezručova. Dál už je to jen pár kroků. K cestě je možné využít i autobusy 9, 17 a 27, které sice přijíždějí z druhé strany, ale zastávka V Besídkách je od nás také co by kamenem dohodil.

Je vám to pořád málo?

V tom případě mrkněte na událost na Facebooku a klidně se ptejte.